Ваги електронні / Точні кухонні ваги / Цифрові ваги, до 5кг, батарейки ААА, CX-5, Білий / Кухонні ваги
-30%

591 ₴
413,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560418501
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ваги CX-5 мають максимальне навантаження до 5 кілограмів, що робить їх ідеальними для використання в домашніх умовах, а також у професійній кулінарії. Функція автоматичного відключення допомагає заощаджувати заряд батареї, а нековзкі ніжки забезпечують стійкість на будь-якій поверхні. Ці ваги стануть незамінним помічником для тих, хто цінує точність та надійність у вимірах.
Характеристики:
- Тип: Ваги електронні / Точні кухонні ваги / Цифрові ваги
- Точність вимірювань: 1 г
- Габарити (ВхШхГ): 22,5х16,5х1,5 см
- Додаткові функції: Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Обнулення тари, Підсвітка екрана
- Максимальне навантаження: 5 кг
- Тип: Електронні
- Вид керування: Сенсор
- Колір: Чорний, Білий
- Одиниці виміру: Грами, Кілограми, Мілілітри, Унції, Фунти
- Живлення: батарейки типу ААА
- Додаткові характеристики: Водонепроникна поверхня, Сенсорні кнопки, Автовідключення через 2 хвилини
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Кухонні ваги CX-5
- Батарейки - 2шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.5 мм |
| Глибина | 1.5 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Мілілітри, Кілограми, Фунти, Грам, Унції |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: 413,70 ₴



