Бетонна скульптура / Садова фігура з бетону / Фігура садова, ручної роботи, 31см, Ангел / Садова фігурка з бетону
-30%

1 221 ₴
854,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605631
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Садова фігура ручної роботи "Ангел" заввишки 31 см стане вишуканою окрасою вашого саду чи двору. Виготовлена з увагою до деталей, ця фігура додасть вашій ділянці атмосфери затишку та гармонії. Ангел виконаний із високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність та стійкість до погодних умов.
Характеристики:
- Тип: Декоративний виріб для саду
- Матеріал: Бетон
- Довжина: 111 мм
- Ширина: 170 мм
- Висота: 310 мм
- Вага: 2.5 кг
- Колір: Сірий
- Особливості: Морозостійкість, Водонепроникність, Стійкість до механічних впливів, Екологічно чистий, Не схильний до корозії та гниття, Не горючий, Безпечний
Комплектація:
- Садова фігура Ангел 31см
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 111 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 854,70 ₴



