Бетонна статуетка садова / Садова фігура ангел, 41х16х20см, 2шт, Ангели на кулі / Бетонна скульптура для саду
-30%

4 821 ₴
3 374,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605312
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Виготовлені з високоякісних матеріалів, фігури стійка до різних погодних умов, що гарантує їх довговічність та збереження первісного вигляду протягом багатьох років. Бетонна cкульптура стане чудовим подарунком для любителів природи та поціновувачів унікальних декоративних виробів.
Характеристики:
- Тип: Бетонна cкульптура / Садова фігура ангел
- Висота: 41 см
- Довжина: 16 см
- Ширина: 20 см
- Колір: сірий
- Платформа: 12,5х12,5 см
- Матеріал: арт-бетон
- Вага: 9 кг
Комплектація:
- Бетонна статуетка садова - 1шт, 2шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість | 2 шт |
| Тематика изделия | Церква, божества, міфічні істоти |
- Ціна: 3 374,70 ₴



