Садова фігура ангел / Бетонна статуетка садова, 42х13х19см, Ангел з віночком / Бетонна скульптура для саду
-30%

2 164 ₴
1 514,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605370
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Матеріали, використані для створення цієї фігури, забезпечують її довговічність та стійкість до погодних умов. Завдяки ручній роботі, кожна фігура унікальна і має свій неповторний шарм. Встановіть її серед квітів або на газоні, і вона стане центром уваги, привертаючи погляди гостей та радуючи вас щодня.
Характеристики:
- Тип: Садова фігура ангел / Бетонна cкульптура
- Висота: 42 см
- Довжина: 13 см
- Ширина: 19 см
- Колір: сірий
- Матеріал: арт-бетон
- Вага: 5,7 кг
Комплектація:
- Бетонна статуетка садова роботи Ангел з віночком
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 1 514,80 ₴



