Скульптура ангела бетонна / Бетонна cкульптура, ручної роботи, 45 см, "Ангел з пташкою" / Садова фігура з бетону
-30%

2 507 ₴
1 754,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605399
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Матеріали, використані для створення цієї фігури, забезпечують її довговічність та стійкість до погодних умов. Завдяки ручній роботі, кожна фігура унікальна і має свій неповторний шарм. Цей ангел стане чудовим подарунком для любителів садового декору та поціновувачів мистецтва.
Характеристики:
- Тип: Бетонна cкульптура / Фігура Ангел з пташкою
- Матеріал: Білий цемент
- Висота: 45 см
- Ширина: 20 см
- Вага: 7.8 кг
- Глибина: 16 см
- Колір: Сірий
- Особливості: Безпечний матеріал, Морозостікий, Водонепроникний, Стійкість до механічних впливів
Комплектація:
- Садова фігура Ангел з пташкою
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Вживані |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технологія | Ручна робота |
- Ціна: 1 754,90 ₴



