Садова фігура ангел / Декоративна скульптура для саду, ручної роботи, 53см х 20 см, "Ангел" / Бетонна статуетка садова
-30%

3 879 ₴
2 715,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605428
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця садова фігура ідеально підходить для створення романтичного куточка чи акценту у ландшафтному дизайні. Завдяки своєму елегантному та витонченому вигляду, "Ангел" стане чудовим доповненням до будь-якого стилю оформлення саду. Порадуйте себе та своїх близьких цією унікальною фігурою, яка радуватиме око та душу довгі роки.
Характеристики:
- Тип: Бетонна статуетка / Садова фігура ангел
- Матеріал: Білий цемент
- Висота: 53 см
- Ширина: 20 см
- Глибина: 21.5 см
- Вага: 19.5 кг
- Колір: Сірий
- Особливості: Безпечний матеріал, Морозостікий, Водонепроникний, Стійкість до механічних впливів
Комплектація:
- Садова фігура "Ангел"
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 2 715,30 ₴



