Декоративна статуетка садова / Садова фігурка з бетону, 33х13х23см, Діти на лавці / Бетонна скульптура для саду
-30%

1 564 ₴
1 094,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605515
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Фігура виконана з високоякісних матеріалів, що забезпечує її довговічність та стійкість до зовнішніх впливів. Вага виробу становить 8 кг, що надає йому стійкості та солідності. Ця декоративна фігура стане чудовим подарунком для поціновувачів мистецтва та додасть затишок та тепло у ваш будинок.
Характеристики:
- Тип: Декоративна скульптура для саду / Садова фігурка з бетону
- Висота: 33 см
- Ширина платформи: 13 см
- Довжина платформи: 23 см
- Колір: сірий
- Матеріал: арт-бетон
- Вага: 8 кг
Комплектація:
- Бетонна статуетка садова Діти на лавці
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 1 094,80 ₴



