Декоративна статуетка садова / Бетонна поїлка для птахів, 37х37х15см, Серце з пташками / Бетонна скульптура для саду
-30%

1 736 ₴
1 215,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605225
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Вага фігури забезпечує її стійкість та довговічність за будь-яких погодних умов. Ця садова фігура стане чудовим подарунком для любителів природи та садівництва, додаючи затишок та індивідуальність у будь-який простір.
Характеристики:
- Тип: Декоративна скульптура для саду / Бетонна поїлка для птахів
- Висота: 15 см
- Ширина: 37 см
- Довжина: 37 см
- Колір: сірий
- Матеріал: арт-бетон
- Вага: 6 кг
Комплектація:
- Бетонна статуетка садова Серце з пташками
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Птахи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 1 215,20 ₴



