Бетонна поїлка для птахів / Скульптура бетонне серце, 37х36х13см, Серце троянди / Бетонна скульптура для саду
-30%

1 736 ₴
1 215,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605254
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Кожна деталь фігури ретельно опрацьована майстрами, що робить її не тільки красивою, а й довговічною. Стійка до погодних умов, вона збереже свій первісний вигляд протягом багатьох років. Ця садова фігура стане чудовим подарунком для любителів природи та садового декору, додаючи родзинку та шарм у будь-який простір.
Характеристики:
- Тип: Бетонна поїлка для птахів / Скульптура бетонне серце
- Висота: 13 см
- Ширина: 37 см
- Довжина: 36 см
- Колір: сірий
- Матеріал: арт-бетон
- Вага: 6 кг
Комплектація:
- Бетонна статуетка садова "Серце троянди"
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Птахи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 1 215,20 ₴



