Бетонна підставка під скульптури / Садова фігура постамент, Квадратний, Ручної роботи, 20см, 12,5 кг / Постамент для садових
-30%

1 650 ₴
1 155 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605892
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Виготовлений із міцних матеріалів, постамент важить 12,5 кг, що забезпечує його стійкість та довговічність. Ручна робота майстрів гарантує, що кожна фігура унікальна і має свій характер. Цей постамент не тільки функціональний, але й служить чудовою прикрасою, яка підкреслить індивідуальність вашого саду та стане його невід'ємною частиною.
Характеристики:
- Тип: Постамент для садових фігур / Бетонна підставка
- Висота: 20 см
- Ширина 20 см
- Довжина 20 см
- Вага: 12.5 кг
- Матеріал: Білий цемент
- Технологія: Ручна робота
- Колір: Білий
Комплектація:
- Постамент квадратний
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Архітектурні споруди |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 155 ₴



