Бетонна скульптура / Садова фігура Гном, Ручної роботи, 32см, 15кг, "Гном із бочкою" / Садова фігурка з бетону
-30%

1 993 ₴
1 395,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605950
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Матеріали, використані при створенні фігури, забезпечують її довговічність та стійкість до погодних умов. Яскраві фарби та реалістичні деталі роблять гнома привабливим елементом декору, який радуватиме вас та ваших гостей довгі роки. Ця садова фігура ідеально підходить для розміщення серед клумб, біля ставка або на терасі, додаючи індивідуальності до вашого простору.
Характеристики:
- Тип: Бетонна cкульптура / Садова фігура
- Висота: 32 см
- Ширина: 18 см
- Довжина: 36 см
- Вага: 15 кг
- Матеріал: Білий цемент
- Технологія: Ручна робота
- Колір: Сірий
- Особливості: Безпечний матеріал, Морозостікий, Водонепроникний, Стійкість до механічних впливів
Комплектація:
- Садова фігура Гном з бочкою
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 1 395,10 ₴



