Садова скульптура з бетону / Декоративна статуетка для саду, ручна робота, "Китайський воїн" / Бетонна фігурка садова 31см
-30%

879 ₴
615,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345606327
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця садова скульптура ідеально підходить для прикраси як великих, так і невеликих садів, терас або балконів. Китайський воїн символізує силу та мужність, що робить його чудовим подарунком для любителів східної філософії та мистецтва. Завдяки своєму вишуканому дизайну фігура гармонійно вписується в будь-який ландшафтний стиль, створюючи унікальну атмосферу затишку та гармонії.
Характеристики:
- Тип: Садова статуетка ручної роботи
- Матеріал: Бетон
- Колір: Сірий
- Висота: 31см
- Ширина: 10см
- Довжина 9см
- Вага: 2,5 кг
- Особливості: Стійкість до природних умов; Стійкість до механічних впливів, Пожежна безпека
Комплектація:
- Садовая фигурка Китайський воїн
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 31 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Військова, історична |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 2500 г |
| Глибина | 9 мм |
- Ціна: 615,30 ₴



