Садова статуетка з бетону / Декоративна скульптура для саду, ручна робота, "Пташки на листку" / Садова фігурка бетонна 12см
-30%

879 ₴
615,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345606356
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Матеріали, використані для створення цієї фігури, забезпечують її довговічність та стійкість до погодних умов. Вага виробу становить 2 кг, що надає йому стійкості та дозволяє легко розмістити в будь-якому куточку вашого саду. Ця садова фігура стане чудовим доповненням до вашого ландшафтного дизайну, приносячи до нього нотки природної краси та затишку.
Характеристики:
- Тип: Садова статуетка ручної роботи
- Матеріал: Бетон
- Колір: Сірий
- Довжина 29см
- Висота: 12см
- Ширина: 19см
- Вага: 2кг
- Особливості: Стійкість до природних умов; Стійкість до механічних впливів, Пожежна безпека
Комплектація:
- Садова фігура "Пташки на листку"
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 615,30 ₴



