Бетонна скульптура / Бетонна фігура для саду, ручної роботи, 30см, Дракон / Садова фігурка з бетону
-30%

964 ₴
674,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345606385
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Декоративна фігура ручної роботи "Дракон" є унікальним витвором мистецтва, створеним з увагою до деталей і майстерністю. Висота фігури становить 30 см, що робить її помітним елементом декору у будь-якому інтер'єрі. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця фігура має міцність і довговічність, що дозволяє їй зберігати свій первісний вигляд протягом багатьох років.
Характеристики:
- Тип: Декоративний виріб для саду
- Тематика виробу: Міфічні істоти
- Матеріал: Бетон
- Колір: Чорний
- Висота: 300 мм
- Ширина: 150 мм
- Довжина: 190 мм
- Глибина: 90 мм
- Вага: 6.5 кг
- Особливості: Морозостійкість, Водонепроникність, Стійкість до механічних впливів, Екологічно чистий, Не схильний до корозії та гниття, Не горючий, Безпечний
Комплектація:
- Декоративна фігура Дракон 30см
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 674,80 ₴



