Бар з набором посуду / Настінний бар для напоїв, 38х38х16см, 8 склянок / Дерев'яний міні - бар настінний
-30%

2 664 ₴
1 864,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345606243
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Міні-бар оснащений спеціальними кріпленнями для безпечного монтажу на стіну, що заощаджує простір і робить його ідеальним вибором для невеликих приміщень. Зручні полиці та тримачі забезпечують легкий доступ до напоїв та аксесуарів, а сучасний дизайн підкреслить ваш смак та стиль. Цей міні-бар стане чудовим доповненням до вашого будинку або офісу, створюючи атмосферу гостинності та комфорту.
Характеристики:
- Тип: Дерев'яний міні-бар з набором склянок
- Матеріал кейсу: Дерево
- Колір кейсу: Чорний
- Матеріал посуду: Скло
- Особливості конструкції: відділення для пляшок; Настінне кріплення; Пневмомеханізм кришки
- Розмір: 38х38х16см / 51х38х16см / 76х65х16см
- Кількість посуду:
- 8 склянок: 4 – склянки, 4 – чарки
- 12 склянок: 6 – склянки, 6 – чарки
- 18 склянок: 6 - склянки, 6 - стоси, 6 - келихи різного застосування
Комплектація:- Настінний міні-бар
- Склянки - 8шт / 12шт / 18шт
- Упаковка
| Габаритні розміри бару | |
|---|---|
| Висота бару | 38 см |
| Глибина бару | 16 см |
| Ширина бару | 38 см |
| Матеріал виготовлення бару | |
| Корпус (каркас) бару | натуральне дерево |
| Фасади | скло |
| Комплектація бару | |
| Полиця | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип бару | міні-бар |
| Тип встановлення бару | навісний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Додаткові характеристики бару | |
| Тип фасаду | прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дручка | 1 шт |
| Розмір/ Кількість склянок | 38х38х16см/8шт |
- Ціна: 1 864,80 ₴



