5.1, кабель Type-C, Duohao M6, Бежева / Портативна мишка оптична,4 Гц, Bluetooth 4.0 / Акумуляторна мишка бездротова 2
-30%

877 ₴
613,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560421401
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Миша DuoHao M6 підтримує бездротове підключення, що позбавляє необхідності використання проводів і забезпечує свободу пересування. Вбудований акумулятор гарантує тривалий час роботи без заряджання, а компактні розміри роблять її ідеальною для використання як вдома, так і в офісі. Ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість та зручність у роботі з комп'ютером.
Характеристики:
- Тип: Комп'ютерна мишка бездротова на акумуляторі
- Матеріал: ABS пластик
- Система ведення: оптична
- Тип живлення: акумулятор, що знімається (500 мАч/3,7 В)
- Тип заряджання: Type-C
- Вага: 83 г
- Тип підключення: USB модуль 2,4G/Bluetooth режим
- Відстань передачі: 20 м/10 м
- Бездротова версія: BT5.1/BT4.0
- Чутливість: 800/1200/1600 пікселів на дюйм
- Сумісні системи: Windows, HarmonyOS, Apple OS, Linux, Vista
- Розмір: 105х69,5х36,5 мм
- Гарантія: 6 місяців
Комплектація:
- Миша Douhao M6
- Type-З кабель
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36.5 см |
| Довжина: | 105 мм |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
| Призначення | Універсальна |
| Під'єднання пристрою | Бездротовий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Ширина | 69.5 см |
- Ціна: 613,90 ₴



