Бетонна статуетка садова / Набір садових фігур монахів, 13х16х24см, 1шт, Монахи / Бетонна скульптура для саду
-30%

964 ₴
674,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560603701
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ці садові фігури ідеально підійдуть для прикраси саду, надаючи йому атмосферу спокою та гармонії. "Монахи" можуть стати чудовим акцентом у ландшафтному дизайні, створюючи затишний куточок для відпочинку та медитації. Їхня ручна робота робить кожну фігуру унікальною, додаючи індивідуальності вашому саду. Ці статуетки також можуть стати чудовим подарунком для любителів садівництва та поціновувачів мистецтва.
Характеристики:
- Тип: Бетонна статуетка садова / Набір садових фігур монахів
- Висота: 24 см
- Ширина: 16 см
- Довжина: 13 см
- Колір: сірий
- Матеріал: арт-бетон
- Вага одного: 3.5 кг
Комплектація:
- Бетонна скульптура для саду Монахи - 1шт, 3шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Культура народів світу |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість | 1шт |
| Тематика изделия | Культова мова народів світу |
- Ціна: 674,80 ₴



