Зарядка в прикурювач / АЗУ з двома USB портами, 3A + Lightning кабель, XO CC56, Чорний / Автомобільний зарядний пристрій 2 USB
-30%

234 ₴
163,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234589120
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
У комплекті із зарядним пристроєм йде кабель Lightning, що робить його ідеальним вибором для користувачів пристроїв Apple. Чорний колір корпусу надає пристрою стильного і сучасного вигляду, який відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля. Компактні розміри та легкість у використанні роблять АЗУ XO CC56 незамінним аксесуаром для тих, хто часто перебуває в дорозі та потребує надійної зарядки своїх пристроїв.
Характеристики:
- Модель: XO CC56
- Тип: Автомобільний зарядний пристрій
- Живлення вольт: 12-24 вольта (Гніздо прикурювача)
- Кількість пристроїв, що одночасно заряджаються: до 2
- Вихідні порти: 1 USB-A та 1 USB-C
- Вихідна потужність Вт: 30
- Вихідна напруга та струм: 5 В (3А при одночасному зарядженні)
- Підтримка протоколів швидкої зарядки: Є
- Колір: чорний, білий
Комплектація:
- Автомобільний зарядний пристрій
- Кабель
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 30 В |
| Довжина шнура | 1 м |
| Для пристроїв | Apple |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Lightning |
- Ціна: 163,80 ₴



