Садове крісло / Стілець садовий / Стілець металевий, 87х55х54 см, Білий / Садовий стілець з підлокітниками до 110кг
-30%

1 736 ₴
1 215,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234584141
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки універсальному дизайну стілець легко впишеться як у домашній простір, так і в кафе, на балконі чи в саду. Матеріали стійкі до зносу та прості в догляді, що дозволяє зберігати охайний вигляд тривалий час. Легкість конструкції робить стілець зручним для переміщення та зберігання.
Характеристики:
- Тип: садовий стілець / стілець складаний
- Матеріал: метал, пластик
- Колір: білий, бірюзовий
- Вага: 5 кг
- Висота: 87 см
- Довжина: 55 см
- Ширина: 54 см
- Максимальне навантаження: 110 кг
Комплектація:
- Стілець садовий
- Упаковка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 г |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Ширина стільця | 540 мм |
- Ціна: 1 215,20 ₴



