Перкусійний масажер антицелюлітний, з USB, HB-007, Зелений / Ручний масажер для тіла 4в1 акумуляторний
-30%

1 092 ₴
764,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23456948502
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Масажер HB-007 - це унікальний масажний апарат, призначений для розслаблення та оздоровлення тіла у будь-який час та в будь-якому місці. Маючи широкий спектр функцій, він пропонує різноманітні методи масажу для спини, попереку, шиї та інших областей тіла, сприяючи поліпшенню загального самопочуття та благополуччя.
Характеристики:
- Тип: перкусійний масажер / ручний масажер;
- Колір: чорний, червоний, зелений
- Матеріал: АБС-пластик;
- Номінальна частота: 50 Гц;
- Номінальна потужність: 25 Вт;
- Номінальна напруга: 7,4 В;
- Місткість акумулятора: 1800 мАг;
- Швидкість двигуна: 3000 об/хв;
- Регулювання інтенсивності масажу: 8 рівнів;
- Час роботи: 4 години;
- Розміри: 14.4 х 14.9 х 4.4 см
Комплектація:
- Масажер для тіла HB-007;
- Насадки – 4 шт;
- Кабель зарядки;
- Інструкція;
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кількість масажних головок | 4 шт. |
| Кількість насадок | 4 |
| Область застосування масажера | Все тіло |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 149 мм |
| Довжина | 14.4 см |
| Ширина | 44 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера застосування масажера | Усе тіло |
- Ціна: 764,40 ₴



