Акумуляторна батарея / Батарея до ДБЖ / Батарея резервного живлення, 12В, 7.2Аг, LPM-GL / Акумулятор гелевий
-30%

1 240 ₴
868 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345612236
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Акумулятор відрізняється компактними розмірами та легкою вагою, що полегшує його встановлення та транспортування. Він не вимагає обслуговування, тому що герметична конструкція запобігає витоку електроліту і виключає необхідність доливання води. Це робить його ідеальним вибором для використання в системах безперебійного живлення, сонячних панелях, а також інших пристроях, де потрібне надійне джерело енергії.
Характеристики:
- Тип: Акумуляторна батарея / Батарея до ДБЖ / Батарея резервного живлення
- Номінальна ємність, Aг: 7.2
- Номінальна напруга, В: 12
- Зарядна напруга (буферний режим), В: 13,5-13,8
- Зарядна напруга (циклічний режим), В: 14.4-14.7
- Струм короткого замикання, А: 324
- Тип клеми: T2
- Кількість циклів: 1200
- Матеріал корпусу: пластик
- Температура зберігання АКБ, °C: -20 ~ +50
- Робоча температура заряду, °C: -10 ~ +50
- Робоча температура розряду, °C: -15 ~ +50
- Довжина, мм: 151
- Ширина, мм: 65
- Висота, мм: 95
- Висота з клемами, мм: 99
- Вага, кг: 2.065
- Гарантія на товар: 18 місяців
Комплектація:
- Акумулятор гелевий LPM-GL
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.065 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 7.2 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 868 ₴



