Батарея резервного живлення / Акумуляторна батарея / Батарея до ДБЖ, 12В, 7.5Аг, LPM-GL / Акумулятор гелевий
-30%

1 290 ₴
903 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345612207
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей акумулятор має номінальну напругу 12 вольт і ємність 7.5 ампер-годин, що робить його відмінним вибором для використання в системах охоронної сигналізації, аварійного освітлення, а також в інших пристроях, що потребують надійного джерела живлення. Компактні розміри та герметична конструкція дозволяють легко інтегрувати його в різні системи, забезпечуючи безпеку та ефективність роботи.
Характеристики:
- Тип: Батарея резервного живлення / Акумуляторна батарея / Батарея до ДБЖ
- Номінальна ємність, Aг: 7.5
- Номінальна напруга, В: 12
- Зарядна напруга (буферний режим), В: 13,5-13,8
- Зарядна напруга (циклічний режим), В: 14.4-14.7
- Струм короткого замикання, A: 337.5
- Номінальний струм заряду, A: 0,75
- Тип клеми: T2
- Кількість циклів: 1200
- Матеріал корпусу: пластик
- Температура зберігання АКБ, °C: -20 ~ +50
- Робоча температура заряду, °C: -10 ~ +50
- Робоча температура розряду, °C: -15 ~ +50
- Довжина, мм: 151
- Ширина, мм: 65
- Висота, мм: 95
- Висота з клемами, мм: 100
- Вага, кг: 2.05
- Гарантія на товар: 18 місяців
Комплектація:
- Акумулятор гелевий LPM-GL
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.05 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 7.5 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 21 В |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 903 ₴



