Акумулятор для ДБЖ / Акумулятор свинцево-кислотний, 4.5 Ah AGM LPM / Акумуляторна батарея 6V

420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 345613570
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Корпус акумулятора виконаний із міцного матеріалу, який захищає його від зовнішніх впливів та забезпечує тривалий термін служби. Компактні розміри та легка вага дозволяють легко інтегрувати його в різні пристрої, такі як дитячі іграшки, системи аварійного освітлення, портативні прилади та багато іншого. Aакумулятор не вимагає обслуговування, що спрощує його експлуатацію і робить його зручним рішенням для користувачів, які цінують надійність та ефективність.
Характеристики:
- Тип: Аккумулятор свинцево-кислотний
- Номінальна ємність: 4.5 Ah
- Номінальна напруга: 6 V
- Зарядна напруги: 6.75-6.9 V
- Зарядна напруга (циклічний режим): 7.35-7.5 V
- Струм короткого замикання: 202.5 A
- Номінальний струм заряду: 0.45 A
- Тип клеми: T1
- Кількість циклів: 400 шт
- Матеріал корпусу: Пластик
- Робоча температура заряду: -20 ~ +50 °C
- Довжина: 70 мм
- Ширина: 47 мм
- Висота: 107 мм
- Вага: 0.73 кг
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Aкумулятор LPM
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.73 кг |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 4 В |
| Напрацювання | 400 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Струм заряду | 0.45 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Виробник | AGM |
- Ціна: 420 ₴



