Світильник стельовий / Люстра світлодіодна / LED люстра, димером, 55 Вт, Чорна / Світлодіодна люстра з пультом
-30%

1 871,43 ₴
1 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603608
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця люстра також оснащена додатковим підсвічуванням, яке додає стильний акцент в інтер'єр. Її елегантний дизайн та високоякісні матеріали роблять її не лише функціональним, а й естетично привабливим елементом декору. Простота установки та зручність у використанні роблять цю люстру чудовим вибором для будь-якої кімнати у вашому будинку.
Характеристики:
- Тип: Світлодіодна люстра з пультом
- Потужність: 55 Вт
- Вага: 1,66 кг
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона: акрил
- Висота: 8 см
- Ширина (Діаметр): 52 см
- Світловий потік: 3575 lm
- Ступінь захисту: IP20
- Тип кріплення: монтажна планка
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодна стельова люстра
- Пульт керування
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1660 г |
| Діаметр | 52 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 3575 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Пелюстки |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 1 310 ₴



