Органайзер для біжутерії / Кейс для ювелірних виробів / Шкатулка,5х13,5х10,5 см / Дерев'яна скринька для прикрас з 3 рівнями 23
-30%

434 ₴
303,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234589239
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця скринька є вишуканим виробом, створеним для зберігання ваших дорогоцінних ювелірних прикрас. Виготовлена з високоякісного дерева, вона має витончений дизайн, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Внутрішнє оздоблення виконане з м'якого оксамиту, що забезпечує дбайливе зберігання ваших прикрас, захищаючи їх від подряпин та пошкоджень.
Характеристики:
- Матеріал: дерево, акрил
- Колір: натуральний
- Розміри: 23,5 см x 13,5 см x 10,5 см
- Внутрішнє покриття: оксамит
- Кількість відділень: 3
Комплектація:
- Скринька
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Скриньки |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє оздоблення | Оксамит |
- Ціна: 303,80 ₴



