Жіноче портмоне,5 х 2 см), Forever, Baellerry, Рожевий / Замшевий жіночий гаманець клатч (19 х 10
-30%

300 ₴
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12346156701
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей гаманець із трендової серії Forever виконаний із високоякісної штучної замші з вишуканими кольоровими рішеннями. Він не тільки вмістить все необхідне, але й стане яскравим акцентом вашого образу, привертаючи захоплені погляди.
Характеристики:
- Матеріал: PU замша
- Розміри: 19 х 10,5 х 2 см.
- Відділень для карток: 14
- Відділення прозорі для прав, фото: 2
- Відділення для грошей: 4
- Відділення для документів: 1
- Відділення для телефону: 1
- Гаманець внутрішній на блискавці: 1
Комплектація:
- Гаманець Baellerry Forever
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 105 мм |
| Виробник | Baellerry |
- Ціна: 210 ₴



