Баланс борд для дітей / Дитячий балансир / Рокерборд, покриття Єва, Малиновий / Дитячий балансборд дерев'яний 93х28х21 см
-30%

2 521 ₴
1 764,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34570494310
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей рокерборд не має захисту для пальців, що дозволяє дітям вільно рухатися та розвивати координацію. Він сприяє розвитку балансу та моторики, перетворюючи кожну гру на захоплюючу пригоду. Компактний та легкий, він легко переноситься та зберігається, що робить його відмінним вибором для дому та вулиці.
Характеристики:
- Тип: Дитяча балансувальна дошка для активного проведення часу
- Матеріал: Дерево (ДВП)
- Розмір: 93х28х21 см
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Покриття: Матеріал Єва
- Колір покриття: Жовтий; Чорний, Блакитний, Червоний, Світло-зелений, Зелений, Рожевий, Фіолетовий, Коричневий, Малиновий, Помаранчевий, Білий, Винний
- Особливості конструкції: Без захисту для пальців
- Вага: 3,5 кг
Комплектація:
- Дитячий рокерборд
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 93 см |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Малиновий |
- Ціна: 1 764,70 ₴



