Рибальське крісло / Стілець туристичний, 72х43х43 см, в чохлі, Білий / Складаний стілець зі спинкою до 50 кг + кишеня
-30%

500 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23459291702
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ергономічна форма забезпечує комфортне сидіння, а регульована висота (від 38 до 72 см) дозволяє адаптувати його під індивідуальні потреби користувача. Ширина та глибина сидіння (43 см) забезпечують достатній простір для зручного розміщення. Стілець складний - це ідеальний вибір для пікніків, кемпінгу, дачі або просто додаткового місця в будинку.
Характеристики:
- Тип: складний стілець
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал сидіння: тканина Оксфорд
- Розмір в розкладеному стані: 72х43×43 см
- Розмір в складеному стані: 75×15×15 см
- Ширина сидіння: 43 см
- Висота: регулюється від 38 до 72 см
- Рекомендоване навантаження: 50 кг
- Особливість: з киишенею
- Вага: 3 кг
- Колір: кольоровий, чорний, білий
Комплектація:
- Стілець складний
- Чохол
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 3 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 720 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 430 мм |
- Ціна: 350 ₴



