50 шт Касова стрічка 80ммх70м / Стрічка для касового апарату / Касова стрічка з термопаперу
-30%

2 879 ₴
2 015,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34561023902
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця касова стрічка підходить для більшості сучасних касових пристроїв, забезпечуючи надійну роботу та мінімізуючи ризик застрягання або розриву. Завдяки оптимальній довжині вона дозволяє скоротити час на обслуговування касового апарату, що підвищує ефективність роботи персоналу. Стрічка упакована у зручні рулони, що полегшує зберігання та транспортування.
Характеристики:
- Тип: Стрічка з термопаперу для касових апаратів
- Ширина бабини: 80мм
- Довжина стрічки в бабині: 70м.
- Діаметр бабини: 70мм
- Щільність: 48 г/м2
- Діаметр втулки: 12мм
- Кількість рулонів в упаковці: 6шт
- Кількість: 8шт; 16шт; 48шт
Комплектація:
- Касова стрічка
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр стрічки | 70 мм |
| Максимальна довжина стрічки | 70 м |
| Щільність | 48 г/м2 |
| Тип касової стрічки | Термострічка |
| Ширина стрічки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибрати кількість | 50 шт. |
| Діаметр втулки | 12 мм |
| Кількість | 10 шт. |
- Ціна: 2 015,30 ₴



