З'єднувач для магнітного профілю, 10шт, 100х10х2мм, RL48-TR-SC / З'єднувач прямий для накладного магнітного шинопроводу
-30%

71 ₴
49,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345701609
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Аксесуар дозволяє створювати світлові сценарії будь-якої довжини без видимих розривів чи перекосів. Його компактні габарити ідеально відповідають внутрішньому простору профілю для легкого розміщення. Це професійне рішення допоможе вам досягти досконалості в дизайні сучасного освітлення.
Характеристики:
- Тип: З'єднувач для магнітного профілю
- Матеріал: Сталь
- Довжина: 100 мм
- Ширина: 10 мм
- Висота: 2 мм
- Сумісність: магнітні трекові системи серії RL48 (48V)
Комплектація:
- З'єднувач прямий для накладного магнітного шинопроводу RL48-TR-SC - 10шт
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | магнітні трекові системи серії RL48 (48V) |
- Ціна: 49,70 ₴



