Шинопровід магнітний / Шинопровід для натяжної стелі, 48V, REMILUM RL48-TR-S-BK / Магнітний трековий шинопровід накладний 2м
-30%

1 744,29 ₴
1 221 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345701203
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Установка даного шинопроводу не потребує складних монтажних робіт, що робить його зручним вибором для різних приміщень. Магнітна система кріплення світильників забезпечує легкість зміни їх розташування, дозволяючи адаптувати освітлення під поточні потреби. REMILUM RL48-TR-S-BK стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру, створюючи комфортну та затишну атмосферу.
Характеристики:
- Тип: Магнітний трековий шинопровід
- Тип монтажу: Накладний, підвісний
- Робоча напруга: 48 В
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал: Алюміній
- Довжина: 2000 мм
- Ширина: 27.5 мм
- Висота: 52 мм
- Колір: Чорний
- Гарантія: 36 міс
- Стан: Новий
Комплектація:
- Магнітний трековий шинопровід RL48-TR-S-BK
- Захисна декоративна накладка
- Торцеві заглушки - 2шт
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 27.5 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 36 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча напруга: | 48 В |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 1 221 ₴



