Кутовий з'єднувач, горизонтальний, 80х26х52 мм, REMILUM RL48-TR-S-H / З'єднувач кутовий для магнітного трекового шинопроводу
-30%

439 ₴
307,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345701754
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей з'єднувач ідеально підходить для використання в різних сферах, будь то домашні інтер'єри або комерційні простори. Його конструкція дозволяє легко та швидко здійснювати монтаж, забезпечуючи надійне з'єднання елементів. Завдяки своїй функціональності та естетичності, кутовий з'єднувач REMILUM RL48-TR-S-H стане незамінним елементом у створенні стильних та практичних рішень для вашого простору.
Характеристики:
- Тип: З'єднувач кутовий горизонтальний
- Матеріал: Алюміній
- Колір: Чорний
- Довжина: 80 мм
- Ширина: 26 мм
- Висота: 52 мм
- Гарантія: 36 міс
- Стан: Новий
Комплектація:
- З'єднувач кутовий REMILUM RL48-TR-S-H
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 36 міс |
| Матеріал | Алюміній |
- Ціна: 307,30 ₴



