Механічний з'єднувач, REMILUM RL48-TR-S / З'єднувач механічний лінійний для магнітного трекового шинопроводу 70х23х1.5 мм
-30%

50 ₴
35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345701812
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
У комплекті поставляється чотирнадцять штук, що дозволяє використовувати їх у різних конфігураціях та масштабах. Лінійний з'єднувач REMILUM RL48-TR-S підходить як для професійного, так і домашнього використання, забезпечуючи надійне з'єднання елементів. Його естетичний зовнішній вигляд та функціональність роблять його відмінним вибором для тих, хто цінує якість та надійність у кожній деталі.
Характеристики:
- Тип: З'єднувач лінійний
- Сумісність: Магнітні трекові системи 48 В
- Матеріал: Метал
- Довжина: 70 мм
- Ширина: 23 мм
- Висота: 1.5 мм
- Гарантія: 36 міс
- Стан: Новий
Комплектація:
- З'єднувач лінійний REMILUM RL48-TR-S
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1.5 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 36 міс |
| Матеріал | Метал |
| Тип | З'єднувач лінійний |
- Ціна: 35 ₴



