Модульний світильник на трековій системі, 10Вт, 100х70мм, REMILUM RL220-FOKUS-10W-4K-BK, Чорний / Світильник трековий
-30%

1 090 ₴
763 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345712715
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки своїй конструкції, REMILUM FOKUS дозволяє спрямовувати світловий потік у потрібний напрямок, що робить його ідеальним для акцентного освітлення. Він легко монтується на трекову систему, що забезпечує гнучкість у зміні конфігурації освітлення за необхідності. Цей світильник стане чудовим вибором для тих, хто цінує поєднання функціональності та естетики у освітленні.
Характеристики:
- Тип: Модульний світильник на трековій системі
- Потужність: 10 Вт
- Колірна температура: 4000 К
- Світловий потік: 800 Lm
- Індекс передачі світла (CRI): ≥90
- Кут розсіювання: 24°
- Цоколь: GU10
- Ступінь захисту IP: IP20
- Колір виробу: Чорний; Білий
- Форма: Циліндр
- Робоча напруга: 220 В
- Спосіб монтажу: Трековий
- Вигляд: Однофазний
- Матеріал: алюміній
- Діаметр корпусу: 70 мм
- Висота: 100 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
Комплектація:
- Трековий світильник REMILUM FOKUS 10W 4000K
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут свічення | 24 град. |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Стиль виготовлення | Хай-тек |
- Ціна: 763 ₴



