Трекова рейка для освітлення / Накладний шинопровід, (1 фаза), RL220 TR16-1, Чорний / Шинопровід трековий 1 метр
-30%

414 ₴
289,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345712976
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пропонує надійне рішення для організації освітлення, забезпечуючи стабільну роботу та довговічність. Трековий шинопровід дозволяє гнучко керувати світловими акцентами, створюючи комфортну атмосферу у приміщенні. Завдяки своїй конструкції, він надає можливість легко змінювати розташування світильників, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує функціональність та естетичність в одному продукті.
Характеристики:
- Тип: Трековий світильник магнітний;
- Робоча напруга: 220 В;
- Колір: Чорний, Білий;
- Матеріал: Алюміній;
- Вид: Однофазний;
- Спосіб монтажу: Накладний;
- Довжина: 1000 мм;
- Ширина: 34 мм;
- Висота: 16 мм;
Комплектація:
- Трековий шинопровід RL220 TR16-1
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип світильника | Накладний |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 289,80 ₴



