Світильник стельовий тубус / Накладний спот для стелі,5х6.5см) RM-ROUND-GX53-BK, Чорний / Точковий світильник накладний GX53 (8
-30%

520 ₴
364 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345712947
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей світильник оснащений цоколем GX53, що дозволяє використовувати різні типи ламп, створюючи потрібну атмосферу у приміщенні. Завдяки компактним розмірам та продуманій конструкції, він легко монтується у стелю, забезпечуючи рівномірний розподіл світла. Світильник ідеально підходить для освітлення як житлових, так і комерційних просторів, створюючи комфортну та затишну обстановку.
Характеристики:
- Тип: Точковий світильник накладний
- Напруга: 220 В
- Діаметр: 85 мм
- Висота: 65 мм
- Цоколь: GX53
- Ступінь захисту: IP20
- Форма: Циліндр
- Тип лампи: Світлодіодна (LED)
- Колір: Чорний, Білий
- Матеріал: Алюміній
- Спосіб монтажу: Накладний
Комплектація:
- Світильник точковий
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 364 ₴



