Світильник накладний / Спот світильник, GU10, 17х5.5см, RM-SPOT-GU10-BK, Чорний / Точковий світильник
-30%

440 ₴
308 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345713005
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Використання накладної конструкції дозволяє швидко змонтувати пристрій на стелю будь-якого типу. Високоякісні матеріали гарантують тривалий термін служби та збереження первинного вигляду виробу. Таке рішення забезпечує комфортне основне або додаткове підсвічування для вашого щоденного затишку.
Характеристики:
- Тип: Світильник накладний / Спот світильник
- Робоча напруга: 220 В
- Цоколь: GU10
- Ступінь захисту IP: IP20
- Лампочка в комплекті: Ні
- Форма: Циліндр
- Колір вироби: Чорний, Білий
- Матеріал: Алюміній
- Спосіб монтажу: Накладний
- Діаметр корпусу: 55 мм
- Висота: 170 мм
Комплектація:
- Точковий світильник RM-SPOT-GU10
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Стиль виготовлення | Лофт/інтерфейтивний стиль |
- Ціна: 308 ₴



