Стельовий світильник тубус / Декоративний спот циліндричний, Чорний / Точковий світильник накладний 10Вт (11х9см) RML-RONDI-10W4K
-30%

1 169 ₴
818,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345712860
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей світильник ідеально підходить для використання в різних зонах, будь то вітальня, кухня або офісний простір. Завдяки своїй компактній конструкції він легко монтується і не займає багато місця, що дозволяє використовувати його в приміщеннях з будь-якими архітектурними особливостями. Світильник стане надійним джерелом світла, яке підкреслить стиль та індивідуальність вашого інтер'єру.
Характеристики:
- Тип: Точковий світильник накладний
- Потужність: 10 Вт
- Світловий потік: 800 Lm
- Колірна температура: 4000 K
- Кут розсіювання: 24°
- Індекс передачі кольору (CRI): ≥90
- Робоча напруга: 220 В
- Діаметр корпусу: 90 мм
- Висота: 110 мм
- Матеріал: Алюміній
- Колір виробу: Чорний, Білий
- Форма: Циліндр
- Спосіб монтажу: Накладний
- Цоколь: LED
- Ступінь захисту: IP20
Комплектація:
- Точковий світильник
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут свічення | 24 град. |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 818,30 ₴



