Блок живлення для світлодіодної стрічки, 48V, на DIN-рейку, Mean Well (NDR-120-48) / Блок живлення 120W
-30%

2 421 ₴
1 694,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345702682
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки широкому діапазону вхідної напруги, блок живлення здатний адаптуватися до різних умов експлуатації, забезпечуючи стабільну вихідну напругу. Його висока енергоефективність сприяє зниженню експлуатаційних витрат та мінімізації теплових втрат. Цей перетворювач живлення ідеально підходить для використання в системах автоматизації, телекомунікаціях та інших областях, де потрібне надійне та стабільне електроживлення.
Характеристики:
- Тип: Блок живлення на DIN-рейку
- Вихідна потужність (ном): 240 Вт
- Вихідна напруга: 48 В
- Діапазон регулювання напруги: 48 – 55 В
- Вихідний струм: 0 – 5 А
- Тип стабілізації: За напругою
- Вхідна напруга AC: 90 – 264 В (авто)
- Вхідна напруга DC: 127 – 370 В
- Ступінь захисту: IP20
- Типи захисту: Від короткого замикання (КЗ), перевантаження, перенапруження
- Спосіб монтажу: На DIN-рейку TS-35/7.5 або 15
- Напруга ізоляції: Вхід-вихід: 3 кВ; Вхід-земля: 2 кВ; Вихід-земля: 500 В
- ККД: 90%
- Рівень шуму: 150 мВ
- Робоча температура: Від -20 до +70 °C
- Розмір: 63 х 125.2 х 113.5 мм
- Вага: 1 кг
- Застосування: Промислова автоматика
Комплектація:
- Блок живлення Mean Well NDR
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 125.2 мм |
| Довжина | 113.5 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 120 Вт |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
- Ціна: 1 694,70 ₴



