Світильник для трекової системи / Лінійний магнітний прожектор, 48V (4000K біле світло) GRILL / Магнітний трековий світильник
-30%

1 181 ₴
826,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345702769
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки магнітній системі кріплення, установка стає простою та швидкою, дозволяючи легко змінювати розташування світильників залежно від ваших потреб. Колірна температура в 4000K створює нейтральне освітлення, що сприяє концентрації та продуктивності. Цей світильник стане надійним помічником у створенні затишного та функціонального простору, підкреслюючи його унікальність та стиль.
Характеристики:
- Тип: Магнітний трековий світильник
- Потужність: 12 / 18 / 24 Вт
- Світловий потік: 960 / 1440 / 1920Lm
- Індекс передачі кольору (CRI): ≥90
- Кут розсіювання: 24°
- Робоча напруга: 48 В
- Ступінь захисту: IP20
- Колір: Чорний
- Матеріал: Алюміній, Полікарбонат
- Форма: Прямокутник
- Розмір:
- 12 Вт: 222х23х45 мм
- 18 Вт: 328х23х45 мм
- 24 Вт: 436х23х45 мм
Комплектація:- Магнітний трековий світильник
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 48 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 826,70 ₴



