Світильник на магнітній шині / Світильник на магнітній рейці, 12W, 4000K, 48V, REMILUM DUAL / Магнітний трековий світильник
-30%

1 133 ₴
793,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345702798
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Технологія, використана вREMILUM DUAL, гарантує довговічність та надійність роботи. Світильник працює від безпечної напруги, що робить його використання безпечним та економічним. Він підходить для різних типів приміщень, офісу, будинку або виставкового залу. Завдяки своїй універсальності та продуманій конструкції, REMILUM DUAL стає невід'ємною частиною сучасного освітлення, задовольняючи потреби найвибагливіших користувачів.
Характеристики:
- Тип: Трековий світильник з магнітним кріпленням
- Потужність: 12 Вт
- Світловий потік: 960 Lm
- Кут розсіювання: 120°
- Індекс кольору (CRI): ≥90
- Робоча напруга: 48 В
- Ступінь захисту IP: IP20
- Форма: Прямокутник
- Колір виробу: Чорний
- Матеріал: Алюміній, Полікарбонат
- Довжина: 222 мм
- Ширина: 23 мм
- Висота: 45 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
Комплектація:
- Магнітний трековий світильник REMILUM DUAL
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | пластик, Алюміній |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 48 В |
| Світловий потік | 960 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут свічення | 120 град. |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
- Ціна: 793,10 ₴



