Трековий LED світильник / Світильники на шині, 5W, 4000K, 48V, REMILUM SPOT, Чорний / Трековий світильник магнітний
-30%

1 323 ₴
926,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345702885
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Світильник REMILUM SPOT забезпечує м'яке та рівномірне світло, яке ідеально підходить для створення комфортної обстановки в житлових та комерційних приміщеннях. Колірна температура в 4000K створює нейтральне освітлення, що сприяє концентрації та продуктивності. Працюючи від безпечної напруги 48V, світильник демонструє надійність та довговічність, що робить його відмінним вибором для тих, хто цінує якість та стиль у освітленні.
Характеристики:
- Тип: Світильники трекові LED для стелі
- Потужність: 5 Вт
- Світловий потік: 400 Lm
- Кут розсіювання: 24°
- Індекс кольору (CRI): ≥90
- Робоча напруга: 48 В
- Ступінь захисту IP: IP20
- Форма: Циліндр
- Колір виробу: Чорний, Білий
- Матеріал: Алюміній, Полікарбонат
- Довжина: 140 мм
- Діаметр корпусу: 35 мм
- Висота: 140 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
Комплектація:
- Магнітний трековий світильник REMILUM SPOT
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | пластик, Алюміній |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 48 В |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут свічення | 24 град. |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній — пластик |
- Ціна: 926,10 ₴



