LED світильник трековий / Гнучкий неоновий світильник для треку, 10Вт, 48V, 4000K, RL48-NEO / Трековий магнітний світильник
-30%

2 439 ₴
1 707,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345703030
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки передовій LED-технології ви отримуєте стабільне та якісне освітлення без неприємного ефекту мерехтіння. Унікальна форма циліндра забезпечує повне охоплення площі світлом, створюючи цілісну візуальну композицію на стінах чи стелі. Високий індекс передачі кольору гарантує, що всі предмети навколо виглядатимуть природно та максимально насичено. Використання якісних матеріалів у поєднанні з надійною системою кріплення гарантує довгі роки бездоганної служби виробу.
Характеристики:
- Тип: LED світильник трековий / Гнучкий неоновий світильник для треку
- Потужність: 10 Вт
- Світловий потік: 800 Lm
- Кут розсіювання: 360°
- Індекс передачі кольору (CRI): ≥90
- Робоча напруга: 48 В
- Ступінь захисту IP: IP20
- Форма: Циліндр
- Колір виробу: Білий та Чорний
- Довжина: 600 мм
- Діаметр корпусу: 20 мм
Комплектація:
- Трековий магнітний світильник RL48-NEO
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 48 В |
| Світловий потік | 800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 360 град. |
| Колірна температура | 4000К |
- Ціна: 1 707,30 ₴



