Світильник для магнітного шинопроводу / LED світильник трековий, 20Вт, 48V, 4000K, RL48-TUBUS / Трековий магнітний світильник
-30%

1 981,43 ₴
1 387 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345703059
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Надійна магнітна система гарантує швидку фіксацію пристрою на треку в будь-якому місці. Якісний алюмінієвий корпус ефективно відводить тепло для тривалої та стабільної роботи. Високий індекс передачі кольору зберігає природний вигляд меблів та елементів декору. Таке освітлювальне обладнання поєднує в собі максимальну функціональність та естетичну привабливість.
Характеристики:
- Тип: Світильник для магнітного шинопроводу / LED світильник трековий
- Потужність: 20 Вт
- Світловий потік: 1600 Lm
- Колірна температура: 4000 K
- Кут розсіювання: 180°
- Індекс передачі кольору (CRI): ≥90
- Робоча напруга: 48 В
- Ступінь захисту: IP20
- Форма: Циліндр
- Колір виробу: Білий + Чорний
- Матеріал: Алюміній, Полікарбонат
- Довжина: 600 мм
- Діаметр корпусу: 25 мм
- Висота: 78 мм
Комплектація:
- Трековий магнітний світильник RL48-TUBUS
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 78 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 48 В |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 4000К |
- Ціна: 1 387 ₴



