Шинопровід для магнітних світильників / Профіль для магнітних треків, 3м, алюміній, RL48-TR-R-BK / Магнітний трековий шинопровід
-30%

5 550 ₴
3 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34570143502
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Конструкція дозволяє легко змінювати розташування світильників залежно від ваших потреб чи настрою. Можливість адаптації довжини профілю забезпечує реалізацію найскладніших дизайнерських рішень у будь-якому приміщенні. Комплексна система монтажу робить процес встановлення швидким, надійним та максимально ефективним для майстрів.
Характеристики:
- Тип: Шинопровід для магнітних світильників / Профіль для магнітних треків
- Робоча напруга: 48В
- На яку поверхню: Натяжна стеля
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал: Алюміній
- Довжина: 1м, 2м, 3м
- Ширина: 62мм
- Висота: 47.5мм
- Колір: Чорний
Комплектація:
- Магнітний трековий шинопровід RL48-TR-R-BK
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 47.5 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 3 885 ₴



