Світлодіодний світильник на шинопровід, 6Вт, RL220-FLINE-6W-4K-WH, Білий / Трековий магнітний світильник
-30%

1 113 ₴
779,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34571283101
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Алюмінієвий корпус забезпечує ефективне охолодження та гарантує тривалий термін експлуатації вбудованих світлодіодів. Широкий кут розсіювання дозволяє наповнити приміщення м'яким та комфортним для очей світлом. Ви отримаєте надійне джерело освітлення, яке не потребує складного обслуговування чи додаткового обладнання.
Характеристики:
- Тип: Світлодіодний світильник на шинопровід
- Потужність: 6 Вт
- Колірна температура: 4000 K
- Світловий потік: 480 Lm
- Кут розсіювання: 120°
- Індекс передачі кольору (CRI): ≥80
- Цоколь: LED
- Ступінь захисту IP: IP20
- Колір виробу: Чорний, Білий
- Форма: Прямокутник
- Робоча напруга: 220 В
- Спосіб монтажу: Трековий
- Вид: Однофазний
- Матеріал: Алюміній
- Довжина: 110 мм
- Ширина: 22 мм
- Висота: 82 мм
Комплектація:
- Трековий магнітний світильник
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Світловий потік | 480 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут свічення | 120 град. |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 779,10 ₴



