Лінійний прожектор для магнітної шини / Світильник в треку, RL220-FGRILL, Білий / Трековий світильник магнітний 6Вт
-30%

1 113 ₴
779,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34571288901
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки своїй конструкції RL220-FGRILL-6W-4K-BK легко монтується на трекову систему, що дозволяє гнучко змінювати напрямок світлового потоку в залежності від ваших потреб. Це робить його ідеальним вибором для освітлення виставкових залів, магазинів, офісів та житлових просторів. Світильник відрізняється довговічністю та надійністю, що гарантує його довгу та безперебійну роботу.
Характеристики:
- Тип: Трековий світильник магнітний;
- Потужність: 6 Вт;
- Колірна температура: 4000 K;
- Світловий потік: 480 Lm;
- Кут розсіювання: 24°;
- Індекс передачі кольору (CRI): ≥80;
- Цоколь: LED;
- Ступінь захисту IP: IP20;
- Колір виробу: Чорний, Білий;
- Форма: Прямокутник;
- Робоча напруга: 220 В;
- Спосіб монтажу: Трековий;
- Вид: Однофазний;
- Матеріал: Алюміній;
- Довжина: 110 мм;
- Ширина: 22 мм;
- Висота: 82 мм;
Комплектація:
- Світильник трековий RL220-FGRILL-6W-4K-BK - 1шт
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Основні | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 480 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 779,10 ₴



