Powerbank / Павербанк, вбудовані кабелі, сонячна панель, ліхтарик, Синій / Повербанк 50000 мАг бездротова зарядка
-30%

1 006 ₴
704,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23459162102
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Універсальний зарядний повербанк з ємністю 50000 мАг у стильному корпусі — це ідеальне рішення для тих, хто завжди рухається і потребує надійного джерела енергії. Цей потужний повербанк дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку завдяки сучасним технологіям розподілу енергії. Компактний і легкий, він легко поміщається в сумку або рюкзак, що робить його незамінним супутником у подорожах та повсякденному житті.
Характеристики:
- Ємність: 50000 mAh
- Колір: Чорний, Зелений, Помаранчевий
- Сонячна панель: Монокристалічний кремній
- Входи:
- Micro USB input: 5V/3A
- Dual Type-C input/output: 5V/3A
Комплектація:- Повербанк 50000 мАг
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 7 |
| Особливості | Бездротова зарядка, Вологозахищений корпус, Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду, Ліхтарик, Вбудований кабель |
| Роз'єми | USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 89.5 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 39.5 мм |
- Ціна: 704,20 ₴



