Домкрат для авто / Домкрат одноштоковий, Червоний / Гідравлічний домкрат пляшковий на 5т
-30%

972 ₴
680,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23457374901
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Домкрат виконаний у яскравому червоному кольорі, що не тільки додає йому привабливості, а й забезпечує високу видимість під час роботи. Компактна упаковка пропонує зручність у зберіганні, а також робить його легким для перенесення, що особливо важливо для мобільних механіків і любителів автосервісу. Додаткова функціональність і надійність пристрою гарантують безпеку під час експлуатації.
Характеристики:
- Тип: Домкрат автомобільний / Домкрат 10 тонн
- Вантажність: 10 тонн, 5 тонн
- Мінімальна висота: 205 мм
- Максимальна висота: 390 мм
- Кількість штоків: 1
- Вага: 6 кг
- Колір: Червоний
Комплектація:
- Домкрат
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 5000 кг |
| Кількість штоків | 1 |
| Максимальна висота | 390 мм |
| Мінімальна висота | 205 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 680,40 ₴



