Магнітний світильник на шині / Магнітний шинопровід, 12W, 4000K, 48V, REMILUM SPOT, Білий / Трековий LED світильник магнітний
-30%

1 541,43 ₴
1 079 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34570294301
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Технологія, використана в REMILUM SPOT, гарантує довговічність та надійність роботи. Світильник працює від безпечної напруги, що робить його використання безпечним та економічним. Він підходить для різних типів приміщень, офісу, будинку або виставкового залу. Завдяки своїй універсальності та продуманій конструкції, REMILUM SPOT стає невід'ємною частиною сучасного освітлення, задовольняючи потреби найвибагливіших користувачів.
Характеристики:
- Тип: Магнітна трекова система освітлення
- Потужність: 12 Вт
- Світловий потік: 960 Lm
- Кут розсіювання: 24°
- Індекс кольору (CRI): ≥90
- Робоча напруга: 48 В
- Ступінь захисту IP: IP20
- Форма: Циліндр
- Колір виробу: Чорний, Білий
- Матеріал: Алюміній, Полікарбонат
- Довжина: 160 мм
- Діаметр корпусу: 45 мм
- Висота: 160 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
Комплектація:
- Магнітний трековий світильник REMILUM SPOT
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | пластик, Алюміній |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 48 В |
| Світловий потік | 960 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут свічення | 24 град. |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній — пластик |
- Ціна: 1 079 ₴



